محل تبلیغات شما

جدیدترین اخبار و تصاویر از سریال صفر بیست و یک»

تا به حال ۲۰ درصد از تصویر‌برداری مجموعه تلویزیونیصفر بیست و یک» به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان و تهیه کنندگی مهدی فرجی انجام شده است.

به نقل از روابط عمومی سریال، مهدی فرجی ـ تهیه کننده سریال صفر بیست و یک ـ با اشاره به این که حدود ۲۰ درصد از این مجموعه تصویربرداری شده است، اظهار‌کرد: به دنبال افزایش دوباره ویروس کرونا (corona) ما نیز بر اجرای پروتکل های بهداشتی تاکید و اام کردیم به غیر زمان تصویربرداری و وقتی که بازیگران جلوی دوربین هستند باید در همه شرایط همه عوامل از ماسک و مواد ضد عفونی کننده استفاده کنند.

سریال صفر بیست و یک,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون

همچنین هم زمان با تصویربرداری سریال صفر بیست و یک»، لوگوی این سریال توسط مهدی صادقی طراحی و رونمایی شد.

عوامل مجموعه تلویزیونی صفر بیست و یک عبارتند از:

نویسندگان فیلمنامه: شبنم وثوقی و هدی ایزدی، کارگردانان: سیامک انصاری، سید جواد رضویان، مدیر تصویر برداری: بهنام کریمی، مدیر تولید: علیرضا بیات، مدیر صدابرداری: بابک اخوان، مدیر برنامه‌ریزی: امیر رونقی، طراح چهره‌پردازی: میشا جودت، تدوین: سیامک مهماندوست، آهنگساز: بهرام دهقانیار، طراح صحنه: امیر زاغری، طراح لباس: زهرا صمدی، مدیر تدارکات: جواد قاسمی، منشی صحنه: مهدیه درگاهی‌نژاد، عکاس: امید مسعودفر، مدیر روابط عمومی: علی زادمهر، تبلیغات و فضای مجازی: شیدا محمدیان، تهیه‌کننده: مهدی فرجی.

بازیگران: سیامک انصاری، سید جواد رضویان، امیرحسین رستمی، سروش جمشیدی، رویا میر علمی، نگار عابدی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، افشین آقایی، پادینا کیانی، بازیگر نقش کودک: مهبد بیور.

نویسنده : حمیدرضا حاجی حسینی

https://www.instagram.com/hrh.hosseini/

نقدفیلم،بازی و موزیک

http://studioentertainment.ir/

hrh-hosseini.ir

من حمید رضا حاجی حسینی متولد تابستان 1373 در تهران هستم. شما میتوانید با من از طریق آدرس ایمیل من hrh.hosseini.94@gmail.com یا تلفن همراهم 09380912201 با من در ارتباط باشید

برندگان اسکار ۲۰۱۹ معرفی شدند/ «کتاب سبز» بهترین فیلم شد

شگفتی‌ها و ناکامی‌های اسکار ۲۰۱۹

دیجیتال مارکتینگ حرفه ی ماست

بیست ,مدیر ,سریال ,سیامک ,جواد ,مهدی ,بیست و ,hrh hosseini ,سریال صفر ,صفر بیست ,مهدی فرجی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثمرات Ross's memory boltpresathas عکس قشنگ caplacontdepth evflagunol ثبت لوگو - ثبت شرکت مسئولیت محدود دلنا قیمت اجاره سند . اجاره وثیقه برای آزادی زندانی . ضمانت دادگاه ست نیم شورت شورتکس لامبادا سوتین اسفنجی توری پشت گردنی اسلیپ شیر دهی زنانه